ביטוח ישיר

לאתר הרישמי

ביטוח ישיר

היום בישראל פועלות 14 חברות ביטוח. שתיים מן החברות הן חברות לביטוח ישיר: ביטוח ישיר ו- AIG ישראל. אלה מחזיקות ברבע מנפח שוק הביטוח הכללי בישראל. ב- 75% הנותרים משוק הביטוחים מחזיקות חברות הביטוח המסורתיות כמו מגדל, מנורה, פניקס וחבורתם.

ביטוח ישיר היא החברה הראשונה בישראל שהחלה לאפשר מתן שירותי ביטוח באופן ישיר בלי גורם מתווך ודרך הטלפון או רשת האינטרנט. החברה – IDI חברה לביטוח בע"מ החלה פעולתה לפני כ-15 שנה ואחרי חבלי לידה לא פשוטים צברה קהל מעריצים גדול שלא מעוניים לשלם פערי תיווך ומעוניין לקבל את ההצעה טלפונית או דרך הרשת. כיום החברה מחזיקה ב-13% ממבוטחי ישראל בתחום הרכב, כשאחוזי ההצלחה שלה לא רעים גם בסוגי הביטוחים האחרים.

ביטוח ישיר – תחומי פעילות

בתחילת הדרך התמקדה חברת ביטוח ישיר בעיקר בענף ביטוחי הרכב וגם פוליסות של דירות, כשבמהלך השנים נכנסו בחברה גם לביטוחי חיים, ביטוח רכוש, ביטוח תאונות, ביטוח בריאות, עסקים וביטוחי נסיעות. כיום נותנת חברת ביטוח ישיר פתרון בכל ענפי הביטוח השונים אותם תוכלו לרכוש דרך האינטרנט או דרך הטלפון.

ביטוח ישיר מבצע את הפעילות בעצמו והקשר בין לקוחותיה הוא באופן ישיר ולא דרך סוכן. באמצעות השיטה הזו נחסכים פערי התיווך וניתן להקטין את הוצאות הביטוח מבלי לשלם את עמל הסוכן שגם הוא חייב להתפרנס.

בשיטת ביטוח ישיר חישוב הפרמיה הוא בגין הסיכון הנרכש על בסיס דיפרנציאלי. מה זה אומר ?

הלקוח מבצע רכישת פוליסה המתאימה בדיוק לסיכונים שלו וכך מופחת הסבסוד הצולב בהם נוהגות החברות המסורתיות.

ביטח ישיר – שיטה מוכחת

שיטת ביטוח הישיר אותה הביאה החברה הביאה לשינוי מחירים בכל הענף כשהחברות הוותיקות מנסו להשוות מחירים כדי לא להישאר מאחור. כיוון שכך, פערי המחירים בין החברות אינו גדול.

ישיר בית השקעות השייכת לקבוצה, מבצעת בדיוק את אותה השיטה, אלא שהפעם לא מדובר בביטוח אלא בהשקעות פיננסיות לכל מטרה. זה מתחיל בקופות גמל וקרנות השתלמות עד ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות ועוד.

מנהלי ההשקעות בחברה הם בעלי ניסיון רב בתחום ומתמחים בעיקר בשוק ההון הישראלי, עם פזילה לשווקים הבינלאומיים.

עוד חברה השייכת לקבוצת ביטוח ישיר היא "מימון ישיר". כל מה שקשור בהלוואות לרכב, סיוע בחיפוש רכב, טרייד אין, עסקאות משולבות עסקאות ליסינג, הלוואה מלאה לרכב וכמובן ביטוח רכב – "מימון ישיר" הוא הכתובת. בשיטה הזו כל אחד יכול לרכוש רכב חדש בזמן קצר ביותר. נכון, זה ידרוש ממך לעמוד בתשלומי החזר חודשיים, אבל בלעדיהם לא יכולת להגיע לרכב חדש.

בכל מה שקשור לביטוח, תמיד כדאי לבקש הצעה מכמה חברות ובמיוחד מאלה המתמחות בביטוח ישיר – זה קל, זה מהבית ואפילו השיחה חינם.

כלל ביטוח


חברת כלל ביטוח היא מקבוצת IDB של נוחי דנקנר. חברת האחזקות IDB היא אחת החברות החזקות במשק והיא מחזיקה חברות כמו כלל ביטוח...

ביטוח הראל


חברת ביטוח הראל, מעניקה שירותי ביטוח ללקוחותיה הן הפרטיים והן העסקיים. ביטוח הראל, קיימים בשוק ענף הביטוח זה שבעים שנה..

ביטוח ישיר


היום בישראל פועלות 14 חברות ביטוח. שתיים מן החברות הן חברות לביטוח ישיר: ביטוח ישיר ו- AIG ישראל..

ביטוח מנורה


מנורה מבטחים, היא חברת ביטוח אשר מעניקה שרות נרחב של פתרונות ביטוחים. ברבות השנים, רכשה לעצמה מנורה ביטוח מוניטין רב..

ביטוח רכב


ביטוח רכב נחלק לשלושה תחומים עיקריים: • ביטוח חובה לכלי רכב.• ביטוח רכב צד ג'.• ביטוח מקיף לרכב...

ביטוח מגדל


כששומעים את המילה ביטוח מגדל, מיד נזכרים בסלוגן הנפלא: "טוב שיש מגדל מאחוריך". סלוגן זה הוא המאפיין העיקרי של ביטוח מגדל..

חברות ביטוח


ביטוח דירה


ביטוח דירה משתייך לענף הביטוחים האלמנטאריים. ביטוח דירה מבטיח כיסוי מפני כל נזק העלול להיגרם לדירת הלקוח...

ביטוח נסיעות לחו"ל


ביטוח נסיעות לחול ביטוח נסיעות לחו"ל מיועד לאנשים בכל גיל הנוסעים לחוץ לארץ, לטיול, לימודים, חופשה קצרה, עבודה או שהות ארוכה...